V petek, 15. 12. 2023, bomo v popoldanskem času izvedli kulturni dan za učence od 7. do 9. razreda Brezno in Kapla.

Na II. Gimnaziji Maribor si bomo ob 18.00 ogledali muzikal RENT. Učenci dopoldne nimajo pouka.

ODHOD IN PRIHOD:

Učenci naj se zberejo na parkirišču pod šolo ob 16.30, nato se skupaj s spremljevalci odpravimo proti Mariboru. Učenci, ki bodo vstopili na drugih postajah, morajo v šolo prinesti obvestila staršev. Prihod nazaj domov je predviden okoli 21.30. Po prihodu iz Maribora starši poskrbijo za varen prevoz/prihod učencev do doma.

CENA VSTOPNIC IN AVTOBUSA:

Ogled muzikala RENT je 8,00 EUR. Cena prevoza je odvisna od števila udeležencev. Plačilo vstopnine in avtobusa se plača po položnici.

MALICA IN KOSILO: Malico in kosilo smo za ta dan odjavili. S seboj lahko imajo svojo malico, ki jo bodo pojedli pred vstopom na muzikal. Vnašanje hrane in pijače v gledališko dvorano ni dovoljeno.

Ostale informacije so zapisane na obvestilih, ki so jih učenci dobili prejšnji teden.

Vodja kulturnega dneva: mag. Urška Samec, prof.,

Petra Grdadolnik Vinšek, prof.