V tednu otroka smo pri OPB urico namenili socialnim igram, ki so zelo pomembne za razvijanje pozitivne samopodobe in usvajanje socialnih veščin. Učenci so s šolsko psihologinjo, gospo Tanjo Blaznik Cvetko in učiteljico, gospo Ksenijo Vinko najprej spoznali namen teh iger, nato pa so se preizkusili v različnih dejavnostih. Zelo so uživali, se sprostili in hkrati učili ter spoznali, da je najbolj uspešen tisti, ki dobro posluša navodila in jih tudi upošteva.

Učenci zadnje triade so tekmovali v odbojki. Tekmovanje je vodil gospod Damijan Peruš, pridružila pa se nam je upokojena učiteljica gospa Joca Hojnik. V zelo tekmovalnem vzdušju smo navijali za tekmovalce in zelo uživali. Zmagala je ekipa 7. razreda. Čestitamo!

Gasilska vaja 120     Gasilska vaja 165

Več fotografij je v galeriji pod zavihkom “teden otroka”.