V četrtek, 20. 10. 2022, smo za učence od 1. do 5. razreda OŠ Brezno in PŠ Kapla pripravili dan dejavnosti na temo “Varno v prometu”. Dan smo izvedli na centralni šoli v Breznu. Na dnevu dejavnosti smo za učence pripravili zanimive aktivnosti v sodelovanju s podjetjem Jumicar/Kolesarček d.o.o., Policijsko postajo Radlje ob Dravi in lokalnim kolesarskim društvom.

Učenci so se lahko preizkusili v varni vožnji na posebej prilagojenem poligonu, spoznali in pregledali opremo kolesa, policist pa jim je dal pomembne napotke za varno vključitev v promet. Z učenci PŠ Kapla pa smo izkoristili obisk na centralni šoli tudi z obiskom nove športne dvorane. Več slik o samem dogodku si lahko ogledate v galeriji slik.