V torek, 21. 6. 2022, smo se ob 17.00 v večnamenski športni dvorani matične šole poslovili od šolskega leta, ki se izteka.

Učenci, ki so obiskovali Gledališki klub (vodila ga je ga. Suzana Praper LIpuš), so izvedli predstavo Družina. Učenci so tudi posneli film, v katerem so nam nekateri vrtičkarji in šolarji povedali, kaj njim pomeni družina.

Učenci 3. razreda so se predstavili z izvirnima plesoma.

G. ravnatelj je podelil priznanja, ki so jih učenci dosegli na regijskih in državnih tekmovanjih ter nagrade najuspešnejšim učencem.

Prireditev je zaključil pevski zbor prvega in drugega razreda. Fotografije je posnela učiteljica Tjaša Lipovnik.

Prijazno smo se poslovili od iztekajočega se šolskega leta in pozdravili poletje. Imejte se lepo!

Igra Družina
Pevski zbor (1. in 2. razred) z učiteljico Martino Mrakič
G. ravnatelj je ob pomoči razrednikov podelil priznanja in nagrade učencem od 5. – 9. razreda.
Učenci 3. razreda so se z učiteljicama Suzano in Vanjo naučili dva zabavna plesa